Hakkında

BAYGÜL TURİZM OTELCİLİK SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.
VİZYON VE MİSYON

Vizyonumuz; Uluslararası standartları baz alarak yenilikçi işletme mantığını benimseyip sektörel olarak benzerlerinden çok daha farklı bir düzende tasarlanmış, gelecek misafirlere konforlu, güvenli ve tekno-yaşam alanlarını sunmaktır.

Misyonumuz; Sektörün önde gelen işletmelerinden biri haline gelip yenilikçi-profesyonel işletme ve tekno-yaşam alanlarını farklı bölgelere taşıyabilmektir.

NEDEN BAY PANSİYON?

Bay pansiyon yalnızca konaklama odaklı değil geniş çaplı bir çalışma sonucu ortaya çıkmış bir olgudur. Temel olarak Ön lisans ve lisans öğrencilerinin tüm temel ihtiyaçları tespit edilip akabinde çeşitli çalışmalar sonucunda modern ve yenilikçi çizgisine kavuşmuştur. Öğrenciler için gerekli tüm ihtiyaçları çeşitli çözüm ortaklıkları ile yaptığımız anlaşmalar doğrultusunda bay pansiyon kimlikleri ile çeşitli avantajlardan yararlanmaları amaçlanmıştır. (Bkz. Çözüm ortaklığı)
Sektöre yeni bir bakışla yaklaşan bay pansiyon mustache tasarımları ve kurumsal yapısıyla önce Keşan ardından Trakya bölgesinde lider pansiyon olması amaçlanmıştır. Keşan a gelecek tüm misafirlerimize daha modern ve daha rahat konaklama imkanlarıyla bay pansiyon sizleri bekliyor...

ÖNEMLİ HUSUSLAR

Kayıt için gerekli evraklar nelerdir?

– Öğrenci kimlik fotokopisi,
– Sağlık raporu,
– Adli sicil kaydı,
– İkametgâh belgesi,
– 4 adet öğrenci fotoğrafı,
– Öğrenci belgesi,
– Veli kimlik fotokopisi. (18 yaşından küçükler için)KEŞAN Y. ÇAPRAZ UYGULAMALI BİLİMLER YÜKSEKOKULU (4 Yıllık)
KEŞAN MESLEK YÜKSEKOKULU (2 Yıllık)

 
Bay öğrenci Pansiyonu Keşan

Bay öğrenci Pansiyonu Keşan

BAYGÜL TURİZM OTELCİLİK SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ. VİZYON VE MİSYON Vizyonumuz; Uluslararası standartları baz alarak yenilikçi işletme mantığını benimseyip sektörel olarak benzerlerinden ...

 

İletişim

Ad :
Tel :
E-mail :
2 + 2 = ? :
Mesaj :